شعبه فارس

شرکت توسعه کشت ذرت واحد فارس در کیلومتر 11 اتوبان مرودشت به شیراز قرار دارد.این واحد مجهز به دستگاه های خشک کن پیشرفته و انبار سیلویی ذرت علوفه ای می باشد. همچنین با داشتن انبار های مکانیزه و دارای تهویه مطبوع در چند سال اخیر ، بذر ذرت هیبرید استان های فارس ، اصفهان ، کرمان، هرمزگان ، بوشهر، کهگیلویه و بویر احمد ، چهار محال بختیاری ، یزد و بخش هایی از خوزستان را تامین و توزیع می کند.این واحد محصول خود را هم به صورت مستقیم به کشاورزان عزیز عرضه کرده و هم در اختیار عوامل فروش در دیگر نقاط اعم از مراکز خدمات جهاد کشاورزی، تعاونی های تولید و روستایی، فروشگاه های کشاورزی معتبر و کشاورزان قرار می دهد.

واحد فارس با داشتن همکاران با تجربه در کنار نیروهای جوان ، در کنار فروش بذر، خدمات پس از فروش شامل بازدید های میدانی از مزارع ، برگزاری کلاس ها و سمینار های آموزشی ،مشاوره های فنی کشاورزی و همچنین روز مزرعه در مزارع کشاورزان با شرکت کشاورزان محلی جهت آموزش مسائل کشاورزی انجام می دهد که تمام این خدمات پس از فروش به منظور رفاه حال کشاورزان به صورت کاملا رایگان صورت می گیرد.جهت کنترل کیفی ارقام موجود ، تست قوه نامیه بذور ماهیانه توسط دستگاه های پیشرفته انجام    می شود.

واحد فارس با داشتن مزرعه ای در سطح 1 هکتار سالانه ارقام جدید و همچنین ارقام در حال توزیع را در سطح آزمایشی کشت نموده و سالانه مقایسه ارقام را به صورت علمی انجام می دهد. همچنین این واحد برای آزمودن بذرهای جدید و ایجاد شرایط کاملا یکسان با مزارع کشاورزان، اقدام به انتخاب مزارع و کشاورزان منتخب نموده و بذرهای جدید را در مزارع کشاورزان و توسط کشاورزان مورد آزمایش قرار      می دهد که هر رقم با  ارقام شاهد در همان مزرعه مورد سنجش واقعی قرار می گیرد.

 نمايندگي فارس: يكلومتر 7 جاده مرودشت به شيراز- قبل از زرقان- دست راست تلفن: 32622536 - 071